Ми пропонуємо

Покращення процесу

Ми зробимо HR процес простим, зручним та цікавим для ваших працівників. Тим самим, ми допоможемо вашему HR бренду стати людянішим та зрозумілішим, як всередині компанії, так і за її межами.

Етапи співпраці:


АУДИТ ПРОЦЕСУ
На першому етапі ми дізнаємось, як у вас прийнято. Аудит включає в себе близько 30 простих, але дуже важливих питань, наприклад:
Скільки часу проводить кандидат в очікуванні?
Чи запізнюютьс представники компанії на співбесіди?
Як відмовляють кандидату, який не пройшов співбесіду, або тестове завдання?
Що буде робити працівник, якщо він загубить прпуск?
Як буде діяти працівник компанії, якщо у нього є ідея оптимізації бізнес-процесу?
Як часто працівники отримують зворотній зв'язок?
Отримавши відповіді, ми їх розділимо на категорії:
1. Чудово (так і має бути)
2. Нормально (але можна і краще)
3. Погано (треба змінювати)
4. Жах (це негативно впливає на компанію)
5. Без відповіді

ВИЗНАЧЕННЯ ПРІОРИТЕТІВ
Потім визначими ступінь важливості і критичності процесу у кожній категорії, для формування плану дій.
Як результат, ми отримаємо:
1. Докази сильних сторін компанії, які зможемо регулярно транслювати співробітникам, створюючи, тим самим, позитивні інфоприводи в середині компанії.
2. Перелік важливих і нетермінових задач для покращення процесу.
3. Конкретний перелік підпроцесів, які необхідно змінювати вже зараз, оскільки саме вони впливають на лояльність та ефективність працівників.

ФОРМУВАННЯ TONE OF VOIS ВНУТРІШНІХ КОМУНІКАЦІЙ
Важливо не тільки те, ЩО компанія пропонує своїм співробітникам, але і те, ЯК вона при цьому спілкується з ними. Все це визначається так званим голосом бренду, в якому, від обраної тональності, залежить загальне інформування, навчання, спілкування рекрутерів з кандидатами і багато іншого. Добре підібраний голос бренду стає невідємною частиною корпоративної культури, яку розділяють всі співробітники.
Обравши найоптимальнішу комбінацію тональностей голосу бренда, ми сформуємо зрозумілий образ і зможемо легко визначитись з формою комунікацій всередині компанії для управління процесами підбору, адаптації, навчання, розвитку і, навіть, звільнення співробітників.

РОЗРОБКА, ПРЕЗЕНТАЦІЯ І ПОГОДЖЕННЯ ТРАНСФОРМАЦІЙНИХ РІШЕНЬ
На даному етапі ми розробимо відповідні механіки, визначених раніше підпроцесів, які дозволять їм стати ефективнішими, простішими і зручнішими, як для співробітників, так і для компанії. Після презентації, ми погодимо послідовність та етапи впровадження.

СТВОРЕННЯ "ПРАВИЛ ГРИ"
Ми пропишемо регламент оновленого процесу. Це дозволить підготувати програму навчання для учасників процесу, а також створити інтуітивно зрозумілі інструкції для користувачів.

ЗАЛУЧЕННЯ І НАВЧАННЯ УЧАСНИКІВ ПРОЦЕСІВ
Перш ніж запускати оновлений процес, ми підготуємо маркетингові заходи для створення позитивного ажіотажу навколо нього для ефективного навчання і залучення працівників.

ТЕСТУВАННЯ
Тестування оновленого процесу відбуватиметься на окремих підрозділах, або командах. Період тестування залежитиме від цикла процесу та його складності.

ДОПРАЦЮВАННЯ
Враховуючи всі нюанси на етапі тестування, ми проведемо допрацювання (за необхідністю), які дозволять масштабувати процес.

РОЗПОВСЮДЖЕННЯ
Повний запуск оновленого процесу на відповідну аудиторію компанії (відділ, департамент, або вся компанія)