Робимо важливі процеси цікавими та ефективними
студія HR дизайну
В яких випадках до нас треба звертатись?
До вас в компанію не йдуть працювати
На це може бути велика кількість причин: репутація компанії, заробітна плата, умови праці, специфіка роботи. Але й бувають такі випадки, коли дві едентичні компанії відрізняються лише кількістю бажаючих працювати в цих компаніях, зазвичай, причина - якість опублікованих вакансій. Ми допоможемо зробити їх особливо цікавими і ефективними.
Люди звільняються під час випробувального терміну
На співбесіді ми співаїмо перед кандидатом, а в перший робочий день червоніємо. Оформлення у відділі кадрів, знайомство з колегами, робоче місце, адаптація... інколи саме ці обставини змушують нового працівника сказати па-па вашій компанії. І починається все знов. Може вже треба змінити щось?
Ви навчаєте, а вони не навчаються
Пройшли ті часи, коли інформацію ховали на корпоративних навчальних платформах. Сьогодні у ваших працівників є доступ до будь-якої інформації, а ви продовжуєте відправляти на пошту презентації і проводити тренінги. Астанавітєсь))) Дайте можливість своїм людям навчатись комфортно і перебувати в тому інформаційному просторі, в якому вони звикли бути.
У вашій компанії відсутня культура саморозвитку
Та який там саморозвиток. Вони ж не можуть вивчити і того, що ми їм відправили. А уявіть собі, що ваши співробітники не лише займаються саморозвитком, а ще й навчають інших колег. А тепер подумайте про бюджети, які можна суттєво зменшити за рахунок такого ентузіазму!
Ви не отримуєте зворотнього зв'язку від працівників
Кожна людина - це джерело важливої інформації і нових ідей. Якщо ви не користуєтесь цим джерелом, то воно починає виснажуватись. Дуже важливо знати правду про клімат в магазині чи офісі, про стосунки між керівником і його підлеглими, про геніальні ідеї ваших працівників, які можуть покращити бізнес.
У ваших працівників немає нічого спільного, окрім роботи
Робота - це лише один об'єднуючий фактор вашої команди. Насправді ваших людей можуть єднати їх особисті захоплення, тим самим підвищувати ефективність внутрішніх комунікацій, адаптації нових працівників, системи навчання, проектної діяльності і просто робити їх більш щасливими.
Власник компанії вирішив стати ближчим до народу
Якщо подивитись на видатні компанії, то в більшості з них, власник - публічна особа, принаймні в середині компанії. Саме тому, зараз багато власників бізнесу намагаються налагодити комунікацію з працівниками всіх рівнів. Але як зробити це щиро, системно і ефективно знають не всі.
У вас в компанії є цінності, але вони "лише на папері"
Місію, принципи, філософію і цінності своїх компаній написали вже всі. Але чи відповідають вони реальності, чи користуються ними ваші співробітники? Як вони приймають рішення в нестандартних ситуаціях? Як вони ставляться до ідей, які ви повісили на стінах?
Ви "купуєте" таємних покупців, але не отримуєте від них користі
Таємний покупець перевіряє якість обслуговування клієнтів. Але більшість ваших працівників впізнає таємного покупця за кілометр і демонструє геніальний клієнтський сервіс, а потім, заробивши свої відсотки починає обслуговувати не так геніально. Ви дивитесь на анкети таємних покупців і посміхаєтесь, потім дивитесь на відгуки в соціальних мережах і плачете.
Що ми вже зробили цікавим і ефективним?
Як створити корпоративні правила, яких всі будуть дотримуватись?
Написали корпоративну конституцію і дали можливість працівникам захищати її.
Як адаптувати нових працівників і, тим самим, надихнути їх на єфективну роботу?
Створили машину часу і запропонували написати лист самому собі у свій перший робочий день.
Як отримувати від великої команди зворотній зв'язок і нові ідеї?
Дали кожному працівнику пульт управління компанією.
Як навчити працівників різних підрозділів навичкам проектного менеджменту?
Запустили біговий челендж і пробігли 7685 км - із Києва до Гонконга.
Як змотивувати працівників самостійно розвиватися і шерити знання серед колег?
Дали можливість кожному стати на один рівень з власниками компанії.
Як об'єднати працівників в єфективні команди?
Довели, що компанія цінує не тільки професійні здібності, але й особисті пристрасті.