happyfrol & citrus
Як створити корпоративні правила, яких всі будуть дотримуватись?
Корпоративна конституція
Дотримуватись корпоративних правил
Важливий процес
Якщо співробітники вашої компанії запізнюються на роботу, спокійно не відповідають на листи, пліткують в курилці, новеньким розказують про недоліки компанії, не поважають продукт, який створюють, не виконують те, що повинні виконувати, не довіряють колегам, то це означає, що у вас так прийнято. Іншими словами - така корпоративна культура.

Але ж є рішення - корпоративні правила! І одного дня всі отримують на пошту роспорядження, в якому йдеться про:
  • початок і закінчення робочого дня
  • регламентовані перекури
  • корпоративне листування
  • дрескод
  • сумлінне виконання своїх обов'язків
А потім, ще й, відповідального за виконання розпорядження призначають!
Агонь! Система! Все по СМАРТу! Клас!

І, десь, тиждень всі живуть за такими правилами.

Через рік... Керівництво вирішило, що "вони сіли на голову". Треба їх кнутом шльопнути, що б вони не запізнювались і не курили по дві години. Хтось шукає минулорічне роспорядження, міняє дату, може ще й прізвище відповідального за дотримання розпорядження і розсилає на компанію!
Агонь! Система! Все по СМАРТу! Клас!
Створити конституцію і бути амбасадором своєї статті
Цікавий процес
Чому конституція?
Нагадуючи про обов'язки, ми часто забуваємо про права працівників. Тому ми вирішили записати в одному місці права і обов'язки, а про такі речі пишуть саме в конституціях. Знайшовши референси цікавих конституцій, стало зрозуміло, що потрібен досвід різних працівникі, які працюють в компанії недавно і з першого дня, які готові змінюватись і можуть змінювати, які вірять і нікого не бояться.

В кожному із нас живе маленький Пилип Орлик.
Шукати людей, які готові стати співавторами корпоративної конституції виявилось не важко. Багато хто потребує визнання, багато хто хоче впливати на свою компанію, багато кому це цікаво.


067 545 51 17
harko.frol@gmail.com